Matysówka – domy jednorodzinne

Na wzgórzach Matysówki powstało 6 wolnostojących domów jednorodzinnych, z widokiem na panoramę Rzeszowa i  otoczeniem lasu z kilku stron. Część lasu należy do mieszkańców, co zapewnia świetne miejsce na wieczorne ognisko lub grill przy altance. Jest to idealne miejsce na wycieczki piesze, rowerowe, dla rodzin z dziećmi.

Oferowane domy znajdują się 7,5 km od centrum Rzeszowa (dojazd 14 min) w najbardziej malowniczym otoczeniu miasta.  W pobliżu również szkoła podstawowa, pizzeria , sklepy , apteka , pętla autobusów, wszystko 1 km od domu.

Powstały nowoczesne domy o funkcjonalnym i  efektownie rozwiązanym wnętrzu.

Do środka prowadzi nas zadaszone, chronione przed deszczem wejście. Salon z kominkiem, atrakcyjnie przeszklony wykusz oraz otwarta kuchnia tworzą przestrzeń dzienną, którą docenią wszyscy domownicy.
Poziom parteru uzupełnia dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na gabinet lub pokój gościnny. Na parterze mieści się także łazienka oraz kotłownia z przejściem do garażu.

Na poddaszu zaprojektowano strefę nocną domowników: trzy przestronne i ustawne sypialnie oraz łazienkę.

Dodatkowym atutem tego domu jest duży taras nad garażem.
Budynki zostały w optymalny sposób posadowione na działkach, wjazd na osiedle odbywa się od strony północnej wydzieloną drogą. W każdym domu taras usytuowany od strony wschodniej i zachodniej.

Dostępne są domy w różnym stanie zaawansowania budowy na działkach ok. 6,5-12 arów + wraz z udziałem w terenie leśnym:

  • stan surowy zamknięty
  • stan zaawansowany – otynkowany
  • stan zaawansowany – otynkowany z dojazdem i dojściem z kostki
  • stan deweloperski (zakres do uzgodnienia)
NR BUDYNKUSTANDARD WYKOŃCZENIAPOW. DZIAŁKICENASTATUS REZERWACJI
DOM 1Stan surowy zamknięty z ociepleniem i elewacją , tynki wewn, instalacje wewn ( wod-kan-co, el) ogrzewanie podłogowe w salonie, kuchni i łazienkach7,3 ar495.000,00 złWOLNE
DOM 2Stan surowy zamknięty ,bez ocieplenia i elewacji 10,5 ar + 5 ar lasu450.000,00 złWOLNE
DOM 3Stan surowy zamknięty z ociepleniem i elewacją 6,5 ar425.000,00 złWOLNE
DOM 4Stan surowy zamknięty z ociepleniem i elewacją , instalacje wewn ( wod-kan-co, el ) , ogrzewanie podłogowe, bez tynków wewn7,2 ar + 5 ar lasu460.000,00 złWOLNE
DOM 5Stan surowy zamknięty z ociepleniem i elewacją , tynki wewn, instalacje wewn ( wod-kan-co, el) ogrzewanie podłogowe w salonie, kuchni i łazienkach6,6 ar495.000,00 złWOLNE
DOM 6Stan surowy zamknięty z ociepleniem i elewacją 10 ar + 5 ar lasuSPRZEDANE